Hypoteční úvěr Potřebujete poradit?
Refinancování Průvodce Kontakt
Americká hypotéka
Hypoteční úvěr
Refinancování
Americká hypotéka
Potřebujete poradit?
Průvodce Kontakt
Průvodce Kontakt

5 minut a nejvýhodnější nabídka
hypotečního úvěru je na cestě k vám

Americká hypotéka

Americká hypotéka

Americká hypotéka je úvěrový produkt, který vám banka poskytne i bez doložení účelu. Díky americké hypotéce si můžete koupit byt či dům, provést rekonstrukci, jet na dovolenou nebo pořídit nový automobil. Na rozdíl od klasické hypotéky je však třeba počítat s vyššími úrokovými sazbami.

Je americká hypotéka výhodná?

Když srovnáte americkou hypotéku s hypotečním úvěrem, narazíte na vyšší úrokové sazby. Stále je však tato neúčelová hypotéka podstatně výhodnější než běžný spotřebitelský úvěr. Americká hypotéka je vhodná k financování čehokoliv, co nelze financovat hypotečním úvěrem. Pokud chcete koupit byt, dům nebo získat peníze na rekonstrukci, vyplatí se vám spíše hypoteční úvěr, který nabízí v tomto ohledu výhodnější podmínky.

Podmínky získání americké hypotéky

Stejně jako při žádosti o hypoteční úvěr, musíte dát do zástavy nemovitost. Díky tomu banka nenese tak vysoké riziko a může si dovolit půjčit vám relativně vysokou částku, a to až do 70 % z tržní hodnoty zastavené nemovitosti. Některé banky však mají nastavenou maximální výši půjčky bez ohledu na hodnotu nemovitosti. Doba splatnosti americké hypotéky se pohybuje od 1 roku do 20 let a záleží na tom, kolik jste schopni ze svého měsíčního příjmu uvolnit peněz. Čím delší dobu splatnosti zvolíte, tím nižší budou měsíční splátky. Přímou měrou však také roste částka, kterou za hypotéku včetně úroků bance ve výsledku zaplatíte.

Americká hypotéka bez doložení příjmu

Chcete zažádat o americkou hypotéku, ale obáváte se, že neuspějete při doložení příjmu? Pokud dáte přednost nebankovní americké hypotéce, tak se této povinnosti obloukem vyhnete. Nevýhodou však je, že většinou získáte jen nejvýše 50 % hodnoty zastavované nemovitosti.

Americká hypotéka bez registru

Nebankovní instituce jsou při poskytování americké hypotéky mírnější než banky a tento typ úvěru vám poskytnou i bez nahlížení do registru dlužníků. U bank se však náhledu do registru nevyhnete.

Nejvýhodnější americká hypotéka

Rozhodli jste se pro tzv. neúčelovou hypotéku, ale ztrácíte se v záplavě bankovních nabídek? Naše kalkulačka americké hypotéky vám během chvíle pomůže s nejlepší nabídkou amerických hypoték a usnadní vaše rozhodování.

 

 

Nechte si spočítat

Hypoteční úvěr Refinancování Americká hypotéka

Nekompromisně nejnižší sazby pro Vas 1.39%
Více jak tisícovka těch nejlepších poradců z celé ČR
Stačí nám pouhých 5 minut vše Vám zabere 5 minut a je to

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

Potřebujete poradit? Řešíte problém?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

+420 246 034 350