Hypoteční úvěr Potřebujete poradit?
Refinancování Průvodce Kontakt
Americká hypotéka
Hypoteční úvěr
Refinancování
Americká hypotéka
Potřebujete poradit?
Průvodce Kontakt
Průvodce Kontakt

5 minut a nejvýhodnější nabídka
hypotečního úvěru je na cestě k vám

Jak postupovat při vyřizování hypotéky

Jak postupovat při vyřizování hypotéky

Ještě před samotným oslovením banky se žádostí o hypotéku je důležité stanovit si výši vlastní investice. Zvažte, zda je pro vás možné využít i vlastní finanční zdroje nebo potřebujete úvěr, který plně pokryje cenu nemovitosti. Zároveň promyslete i to, kolik vás pravděpodobně bude stát výbava vašeho nového bydlení.

Co musíte doložit bance

V první řadě je nutné bance doložit výši vašich příjmů. Stačit by vám měly výplatní pásky za poslední 3 měsíce nebo daňové přiznání za uplynulý rok. Banku budou zajímat i další pravidelné výdaje ve formě spotřebitelských úvěrů, kontokorentů či kreditních karet. Při žádosti u sebe musíte mít také občanský průkaz. Pokud o hypotéku nežádáte sami, je potřeba, aby tyto náležitosti měl připravené také spolužadatel. Určitou roli zde může hrát také věk žadatelů, rodinný stav a nejvyšší dosažené vzdělání.

Důležité dokumenty pro banku

Veškeré dokumenty včetně odhadu nemovitosti, který banka bezpodmínečně potřebuje k posouzení žádosti, vám rádi zajistíme. S úvěrovou složkou zajdeme do banky a zastoupíme vás i při doplňujících dotazech ze strany banky. Jakmile bude úvěr schválený, podepíšeme spolu úvěrové smlouvy a můžeme se pustit do přípravy na čerpání úvěru. 

Pomocná ruka v průběhu čerpání úvěru

Získáním hypotečního úvěru naše pomoc zdaleka nekončí. V předstihu vás vždy upozorníme na blížící se konec fixačního období, abyste se na něj mohli včas připravit. Aktuální informace o konci fixace vám zpravidla sdělíme dříve než vaše banka.

Nechte si spočítat

Hypoteční úvěr Refinancování Americká hypotéka

Nekompromisně nejnižší sazby pro Vas 1.39%
Více jak tisícovka těch nejlepších poradců z celé ČR
Stačí nám pouhých 5 minut vše Vám zabere 5 minut a je to

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

Potřebujete poradit? Řešíte problém?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

+420 246 034 350