Hypoteční úvěr Potřebujete poradit?
Refinancování Průvodce Kontakt
Americká hypotéka
Hypoteční úvěr
Refinancování
Americká hypotéka
Potřebujete poradit?
Průvodce Kontakt
Průvodce Kontakt

5 minut a nejvýhodnější nabídka
hypotečního úvěru je na cestě k vám

Slovník pojmů

?
Americká hypotéka

Hypoteční úvěrový produkt, který vám banka poskytne i bez doložení účelu. Získané finanční prostředky je možné použít ke koupi či rekonstrukci domu, bytu, pořízení automobilu i financování dovolené. Více info - ZDE.

?
Fixační období

Udává dobu, po kterou je úrok nastaven na určitou hodnotu. Během fixačního období nemůže banka ani klient výši úroku měnit.

?
Hypoteční kalkulačka

Hypoteční kalkulačka porovná veškeré nabídky bank a pomůže vám vybrat ten nejvýhodnější hypoteční úvěr, americkou hypotéku nebo refinancování na základě vašich potřeb a požadavků.

?
Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr, jiným slovem hypotéka, je forma půjčky na financování nákupu, stavby či rekonstrukce nemovitosti. Nemovitostí může být pozemek, dům nebo byt. Podmínkou získání hypotečního úvěru je zástavní právo k nemovitosti.

?
Konsolidace

Konsolidace je termín pro sloučení více půjček do jedné. Konsolidaci využijí zejména ti, kteří nejsou schopni nadále své půjčky splácet. Výsledkem je lepší přehled o závazcích, případně výhodnější podmínky splácení.

?
LTV

Zkratka pro termín „Loan To Value“ znamená výsledek podílu výše úvěru a hodnoty nemovitosti dle odhadu banky. Čím vyšší LTV úvěru je, tím je klient pro banku rizikovější.

?
Měsíční splátka

Měsíční splátka udává celkovou výši finančních prostředků, které je nutné bance každý měsíc uhradit za poskytnutý úvěr.

?
Refinancování

Refinancování je jiný výraz pro splacení hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem, který nabízí výhodnější podmínky. Pomocí refinancování je možné snížit měsíční splátky, změnit dobu splácení, odložit některé splátky nebo část úvěru mimořádně splatit.

?
RPSN

RPSN je zkratka pro roční procentní sazbu nákladů a obsahuje všechny náklady spojené s úvěrem. Spadá sem úroková sazba, poplatky, které si banka účtuje za zprostředkování hypotečního úvěru, poplatky za uzavření smlouvy, vedení účtu, správu úvěru, převody peněz a pojištění schopnosti splácet.

?
Splátkový kalendář

Splátkový kalendář je nezbytnou součástí každé úvěrové smlouvy a udává přesný rozpis měsíčních splátek včetně termínů splatnosti.

?
Úroková sazba

Procentní vyjádření úrokové sazby udává, jakou částku bance zaplatíte navíc za poskytnutí úvěru.

 

Nechte si spočítat

Hypoteční úvěr Refinancování Americká hypotéka

Nekompromisně nejnižší sazby pro Vas 1.39%
Více jak tisícovka těch nejlepších poradců z celé ČR
Stačí nám pouhých 5 minut vše Vám zabere 5 minut a je to

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

Potřebujete poradit? Řešíte problém?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

+420 246 034 350